Atlético Madryt poluje na napastnika. Sięgnie po bohatera Hueski?

Atlético Madryt poluje na napastnika. Sięgnie po bohatera Hueski?
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Marca

Na celowniku Atlético Madryt znalazł się Rafa Mir - informuje „Marca”.

Pomimo tego, że podopieczni Diego Simeone skupiają się w tym momencie na przygotowaniach do Ligi Mistrzów, to pion sportowy nie zamierza próżnować i szuka na rynku ewentualnych wzmocnień.

Jasne jest bowiem dla władz, że w letnim oknie transferowym pierwszy zespół potrzebuje nowych twarzy. Jedną z nich może być osoba Rafy Mira.

23-latek, którego karta zawodnicza należy do Wolverhampton, przebywa od stycznia na wypożyczeniu w Huesce. Wspólnie z tym zespołem udało mu się wywalczyć awans do LaLigi.

Sam napastnik był z kolei ważnym ogniwem w talii trenera Míchela i dzięki temu zwrócił na siebie uwagę ze strony mocniejszych zespołów.

Jego wypożyczenie powinno obowiązywać wprawdzie do 30 czerwca 2021 roku, jednak działacze stołecznego klubu będą starali się doprowadzić do jego skrócenia, aby następnie wykupić go od Anglików.

23-latek rozegrał 18 meczów na zapleczu LaLigi i tym czasie zdobył dziewięć goli oraz zanotował jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z Wolverhampton do zakończenia sezonu 2021/2022. Pragniemy również zaznaczyć, że SD Huesca w umowie wypożyczenia napastnika zawarła sobie prawo do jego definitywnego pozyskania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy