Aubameyang odpowiada na zaczepkę Kroosa. „Masz w ogóle dzieci?”

Aubameyang odpowiada na zaczepkę Kroosa. „Masz w ogóle dzieci?” fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Einfach mal Luppen | Pierre-Emerick Aubameyang

Pierre-Emerick Aubameyang odniósł się do słów Toniego Kroosa, który skrytykował nonsensowne cieszynki prezentowane między innymi przez zawodnika Arsenalu.

Doświadczony pomocnik wypowiedział się w podcaście „Einfach mal Luppen” nie tylko w negatywny sposób na temat pomysłów dotyczących utworzenia nowych i modernizacji obecnych rozgrywek, ale także w kontekście przesadnych celebracji zdobytych bramek przez takich graczy jak Pierre-Emerick Aubameyang czy Antoine Griezmann.

Ten pierwszy dał się poznać jako fan zakładania masek różnych komiksowych postaci, dzięki czemu robi później furorę w mediach społecznościowych.

Takie zachowanie nie przypada jednak do gustu Niemcowi, który jest zwolennikiem mniej wyszukanego sposobu cieszenia się ze strzelonych goli.

- Jeśli ktoś ma wyćwiczony taniec albo przygotowaną całą choreografię, uważam to za coś bardzo głupiego. Jeszcze gorzej, jeśli jakiś piłkarz chowa coś w getrach. Aubameyang cieszył się kiedyś z gola i nagle wyjął maskę. Myślę, że nie jest to dobry wzór do naśladowania dla młodzieży. Ja osobiście zawsze uważałem za słodkie to, co pokazywał Gerd Müller. On zwyczajnie podskakiwał i podciągał spodenki. To była prawdziwa radość - powiedział Toni Kroos.

Stanowiska zawodnika Realu Madryt nie podziela naturalnie snajper Arsenalu, który umieścił na swoim koncie na Twitterze odpowiedział skierowaną do 30-latka.

„Swoją drogą... Czy Toni Kroos ma dzieci? To niech zapamięta, że ja kilka cieszynek robiłem dla swojego syna i zrobię to ponownie. Życzę mu, aby pewnego dnia miał dzieci i sprawił, aby były tak szczęśliwe jak ten chłopiec ze szkoły. I nie zapominaj o masce, aby zachować bezpieczeństwo” - napisał Gabończyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków z drugim letnim transferem. Prosto z Lecha Poznań [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Wisła Kraków: Tim Hall dopiero co trafił do klubu i... zaraz go opuści?! Hyballa zdenerwowany Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy