Axel Witsel wybiera nowy klub. Cztery ciekawe propozycje

Axel Witsel wybiera nowy klub. Cztery ciekawe propozycje fot. Jose Breton- Pics Action / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: A Bola | Transfermarkt.us

Axel Witsel nie zostanie w Borussii Dortmund. Zainteresowanie nim wykazują SL Benfica, Standard Liège, Los Angeles Galaxy i Los Angeles FC - donoszą „A Bola” oraz Transfermarkt.us.

Belg zimą mógł trafić do Juventusu, ale „Stara Dama” skorzystała z okazji i pozyskała Denisa Zakarię. Teraz 33-latek musi szukać innego miejsca do kontynuowania kariery, lecz opcji nie brakuje.

Wygasający 30 czerwca kontrakt nie zostanie przedłużony, jednak zawodnik wciąż jest pod grą, o czym świadczy 37 występów w trwającym sezonie. To szalenie istotne, jeśli chce utrzymać obecny poziom, a przy tym jak najlepiej przygotować się do mundialu w Katarze.

Z punktu widzenia doświadczonego zawodnika najważniejsza jest regularna gra. To zapewnić mogą mu wszystkie jak dotąd zainteresowane ekipy, a chętni to SL Benfica oraz Standard Liège, a także Los Angeles Galaxy i Los Angeles FC.

W dwóch pierwszych klubach Witselowi było już dane występować. To właśnie one pozwoliły mu wypłynąć na szeroką wodę i umożliwiły późniejsze transfery do Zenitu Sankt Petersburg, nieistniejącego już Tianjin Quanjian oraz Borussii Dortmund.

Przed 120-krotnym reprezentantem „Czerwonych Diabłów” trudna decyzja, gdyż musi wybierać między tym, co dla niego najlepsze w perspektywie krótkoterminowej, a długofalową karierą na niezłym poziomie już poza Starym Kontynentem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy