Azzedine Ounahi jednak nie do Premier League? Transfer w innym kierunku dogadany

Azzedine Ounahi jednak nie do Premier League? Transfer w innym kierunku dogadany fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrice Hawkins [Twitter]

Azzedine Ounahi finalnie nie przejdzie do Premier League i będzie kontynuował karierę w Olympique'u Marsylia - wynika z doniesień Fabrice'a Hawkinsa.

Reprezentacja Maroka była największą rewelacją zeszłorocznych Mistrzostw Świata, zajmując w nich czwarte miejsce. Jednym z najjaśniejszych punktów zespołu z północnej części Afryki był Azzedine Ounahi, co zaowocowało oczywiście zainteresowaniem ze strony nowych klubów.

W kierunku grającego w Angers 22-latka zaczęły spoglądać między innymi Everton, Leeds United oraz Napoli. W poprzednim tygodniu ukazała się informacje na temat tego, że zawodnik jest już bardzo blisko przenosin do Leeds za 25 milionów euro.

Transakcja nie została potwierdzona i zdaniem Fabrice'a Hawkinsa - raczej nie zostanie. Porozumienie w sprawie pozyskania Marokańczyka z jego obecnym klubem miał zawrzeć Olympique Marsylia. W grę wchodzi podobno 10 milionów euro i kontrakt na 4,5 roku dla Ounahiego.

O konsensusie między wszystkimi stronami pisze również Footmercato.net, chociaż nie potwierdza kwoty podanej przez Hawkinsa. Jeśli transakcja faktycznie zostanie przeprowadzona za 10 milionów euro, będzie to pewna niespodzianka, biorąc pod uwagę oczekiwania finansowe Angers wymieniane wcześniej przez media.

W trwającym sezonie Ounahi rozegrał 15 spotkań w lidze francuskiej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy