Ba przeniesie się do Serie A?

Ba przeniesie się do Serie A?
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: RMC Sport

Napastnik Chelsea FC Demba Ba nie wyklucza możliwości dołączenia do włoskiego klubu.

Senegalczyk nie może liczyć na regularną grę w wyjściowej jedenastce "The Blues" z racji dużej konkurencji. Podopieczny José Mourinho prawdopodobnie opuści latem drużynę.

- Tracę regularność gry. Jestem piłkarzem i chcę być podstawowym zawodnikiem zespołu. To jest mój cel na przyszły sezon - oznajmił Ba.

28-latek wypowiedział się również na temat potencjalnego kierunku transferu: - Wolałbym zostać w Anglii, ale inne ligi również mnie interesują. Chciałbym spróbować się w Serie A. Decyzja jeszcze nie zapadła, ale są we Włoszech zespoły, które grają bardzo dobrą piłkę.

Demba Ba przybył do londyńskiej Chelsea z Newcastle United w styczniu 2013 roku.

Więcej na temat: Demba Ba Chelsea FC Anglia Senegal

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy