Bale po odejściu Mourinho: W końcu zaczęliśmy grać w piłkę

Bale po odejściu Mourinho: W końcu zaczęliśmy grać w piłkę fot. lev radin / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Gareth Bale udzielił wywiadu, w którym odniósł się między innymi do stylu gry, który prezentuje obecnie Tottenham.

Po tym, jak zwolniony został José Mourinho, tymczasowa posada menedżera stołecznej ekipy przypadła Ryanowi Masonowi. Pod jego wodzą zespół spisuje się coraz lepiej.

Tottenham wygrał w ostatnich dniach dwa ligowe spotkania, dzięki czemu poprawił swoją pozycję w ligowej tabeli i nadal ma szansę na awans do Ligi Mistrzów.

W niedzielny wieczór "Koguty" okazały się lepsze od Sheffield United. Spotkanie zakończyło się rezultatem 4-0. Jednym z bohaterów był Gareth Bale, który zdobył trzy bramki.

- To fakt, że teraz gramy zdecydowanie bardziej ofensywnie i dzięki temu jesteśmy bliżej bramki, a co za tym idzie, stwarzamy sobie więcej sytuacji. W końcu zaczęliśmy grać w piłkę nożną i właśnie tak powinien wyglądać Tottenham - przyznał.

- Jestem teraz szczęśliwy, a kiedy jestem szczęśliwy, po prostu gram dobrze. Z Sheffield zagraliśmy po prostu wspaniale. Zwycięstwo bardzo nas cieszy i na pewno podbuduje zespół przed kolejnymi starciami - skwitował.

Bale w tym sezonie na wypożyczeniu z Realu Madryt do Tottenhamu strzelił 14 bramek i zanotował trzy asysty w 30 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy