Bale za drogi dla klubów Premier League?!

Bale za drogi dla klubów Premier League?! fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze, że choć chętnych na angaż Garetha Bale’a w Premier League nie brakuje, jego powrót do Anglii w tej chwili jest wykluczony. Wszystko przez wysokie wymagania finansowe Walijczyka.

31-latek zaczął sezon jako podstawowy gracz Realu Madryt, lecz im było bliżej finiszu rozgrywek ligowych, notowania skrzydłowego w klubie wyraźnie malały. W konsekwencji nie wziął on udziału w aż siedmiu spotkaniach z rzędu.

Ta sytuacja jest problematyczna nie tylko dla zawodnika, ale i sterników madryckiej ekipy, którzy co roku muszą płacić mu 15 milionów euro. Nie dziwią więc doniesienia, jakoby „Królewscy” rozważali chociażby rozwiązania umowy ze skrzydłowym za porozumieniem stron lub włączenie go do którejś z operacji transferowych.

Przez dłuższy czas pojawiały się także spekulacje, jakoby Bale mógł wrócić tego lata do Premier League. „Daily Mirror” podaje jednak, że to na ten moment jest wykluczone, a dzieje się tak z powodu braku chęci ze strony atakującego do pójścia na ustępstwa w kwestii gaży.

Anglicy dodają, że gdyby zmienił on swoje nastawienie, głównym faworytem do jego pozyskania byłby Manchester United, który doskonale zdaje sobie sprawę z faktu dostępności gracza na rynku transferowym za stosunkowo niewielką opłatę.

Mając na uwadze powyższe doniesienia, wydaje się, że drzwi do angielskiej ekstraklasy są dla Bale’a zamknięte, a przed „Los Blancos” niezwykle trudne zadanie znalezienia mu nowego klubu, na dwa lata przed końcem umowy.

Dorobek autora pamiętnego gola w meczu finałowym Ligi Mistrzów przeciwko Liverpoolowi z tego sezonu wygląda następująco: 20 meczów, trzy trafienia i dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy