Balotelli o krok od odejścia z Nicei

Balotelli o krok od odejścia z Nicei
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mario Balotelli już w zimowym oknie transferowym powinien opuścić OGC Nice, a najprawdopodobniej przeniesie się do Olympique Marsylia.

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, negocjacje są już bliskie zakończenia, chociaż nie podano dokładnych warunków ewentualnej transakcji. Olympique zdecydował się na włoskiego napastnika po niepowodzeniu w sprawie jego rodaka, 18-letniego Moise Keana, na którego zatrzymanie ostatecznie zdecydował się Juventus.

Balotelli mógł przenieść się do Marsylii latem, ale ostatecznie pozostał w Nicei. Nie znalazł jednak wspólnego języka z trenerem Patrickiem Vieirą, kiedyś kolegą z boiska jeszcze w czasach gry w Manchesterze City.

28-letni napastnik w tym sezonie Ligue 1 nie wpisał się nawet na listę strzelców. W dziesięciu meczach zaliczył jedną asystę. Jest więc daleki od formy, jaką prezentował w dwóch poprzednich sezonach w czerwono-czarnych barwach Nicei, gdy strzelił kolejno 15 i 18 bramek w Ligue 1.

Kontrakt Balotellego z Niceą obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku, więc najprawdopodobniej w grę wchodzi symboliczna kwota.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze OFICJALNIE: Drinkwater opuścił Chelsea. Pierwsza zagraniczna przygoda w karierze Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Boniek skomentował zwolnienie Brzęczka Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Jerzy Brzęczek odchodzi! [OFICJALNIE] Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Chelsea chce Haalanda już w tym roku. Jest gotowa pobić latem swój rekord transferowy Karol Świderski łączony z transferem do Serie A Karol Świderski łączony z transferem do Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy