Barcelona bez Ter Stegena przynajmniej przez 2,5 miesiąca [OFICJALNIE]

Barcelona bez Ter Stegena przynajmniej przez 2,5 miesiąca [OFICJALNIE] fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Barcelona

Marc-André ter Stegen nie pomoże w najbliższym czasie Barcelonie.

Po zmaganiach w sezonie 2019/2020 niemiecki bramkarz poddał się operacji rzepki w kolanie, z którą miał problem już od dłuższego czasu. „Duma Katalonii” poinformowała dzisiaj, że zabieg zakończył się pomyślnie. Teraz Ter Stegena czeka jednak dłuższa przerwa. Wyniesie ona około 2,5 miesiąca.  

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Niemiec ponownie pojawi się na murawie na początku listopada.  

Ter Stegen to bezdyskusyjny numer jeden, jeśli chodzi o obsadę bramki Barcelony. W rozgrywkach 2019/2020 zanotował łącznie 46 występów. W 17 z nich zachował czyste konto.  

Nowy sezon LaLiga wystartuje 12 września. Kto rozpocznie go w bramce Barcelony? Aktualnie w jej kadrze są jeszcze Neto oraz Iñaki Peña. Tego pierwszego łączy się jednak z opuszczeniem zespołu. Zobaczymy, czy w obecnej sytuacji faktycznie do tego dojdzie. Wiele będzie pewnie zależało od nowego trenera „Dumy Katalonii”, którym ma zostać Ronald Koeman.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy