Barcelona otworzyła drzwi przed czterema piłkarzami

Barcelona otworzyła drzwi przed czterema piłkarzami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Barcelona już w styczniu chciałaby zapewnić sobie podpisy Memphisa Depaya z Olympique’u Lyon oraz Erica Garcíí z Manchesteru City. By do tego doszło, musi jednak zebrać odpowiednie środki - pisze „Mundo Deportivo”.

Carlos Tusquets, a więc tymczasowy prezes Barcelony, poinformował już Ronalda Koemana oraz Ramóna Planesa, że do przeprowadzenia wzmocnień potrzebne będą wcześniejsze rozstania z kilkoma piłkarzami.

Klub otworzył drzwi przed czterema zawodnikami: Ousmane’em Dembélé, Martinem Braithwaite’em, Juniorem Firpo oraz Carlesem Aleñą.

Ten pierwszy od dawna jest łączony z opuszczeniem Camp Nou. Zdaniem katalońskich dziennikarzy brak regularności w jego występach oraz nieustanne zainteresowanie skrzydłowym ze strony Manchesteru United i Juventusu mogą doprowadzić do tego, że Francuz w końcu odejdzie z klubu. Braithwaite nie przekonał do siebie Koemana i Barcelona będzie szukała mu nowego zespołu, prawdopodobnie w LaLiga. Podobnie wygląda sytuacja z Firpo. Jeśli chodzi o Aleñę, Katalończycy są otwarci na rozstanie, ale w grę wchodziłby tylko transfer definitywny.

Odejść mógłby również Samuel Umtiti, ale z uwagi na jego notoryczne problemy zdrowotne i oczekiwania finansowe, nawet mimo zainteresowania ze strony Olympique’u Lyon, nie jest to takie łatwe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy