Barcelona otworzyła drzwi przed czterema piłkarzami

Barcelona otworzyła drzwi przed czterema piłkarzami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

Barcelona już w styczniu chciałaby zapewnić sobie podpisy Memphisa Depaya z Olympique’u Lyon oraz Erica Garcíí z Manchesteru City. By do tego doszło, musi jednak zebrać odpowiednie środki - pisze „Mundo Deportivo”.

Carlos Tusquets, a więc tymczasowy prezes Barcelony, poinformował już Ronalda Koemana oraz Ramóna Planesa, że do przeprowadzenia wzmocnień potrzebne będą wcześniejsze rozstania z kilkoma piłkarzami.

Klub otworzył drzwi przed czterema zawodnikami: Ousmane’em Dembélé, Martinem Braithwaite’em, Juniorem Firpo oraz Carlesem Aleñą.

Ten pierwszy od dawna jest łączony z opuszczeniem Camp Nou. Zdaniem katalońskich dziennikarzy brak regularności w jego występach oraz nieustanne zainteresowanie skrzydłowym ze strony Manchesteru United i Juventusu mogą doprowadzić do tego, że Francuz w końcu odejdzie z klubu. Braithwaite nie przekonał do siebie Koemana i Barcelona będzie szukała mu nowego zespołu, prawdopodobnie w LaLiga. Podobnie wygląda sytuacja z Firpo. Jeśli chodzi o Aleñę, Katalończycy są otwarci na rozstanie, ale w grę wchodziłby tylko transfer definitywny.

Odejść mógłby również Samuel Umtiti, ale z uwagi na jego notoryczne problemy zdrowotne i oczekiwania finansowe, nawet mimo zainteresowania ze strony Olympique’u Lyon, nie jest to takie łatwe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy