Barcelona planuje końcówkę okna. Transfer Piątka jedną z opcji

Barcelona planuje końcówkę okna. Transfer Piątka jedną z opcji
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mundo Deportivo

„Mundo Deportivo” pisze, że Krzysztof Piątek jest wśród zawodników, których pozyskanie rozważa Barcelona.

Na poniedziałek zaplanowano spotkanie władz „Dumy Katalonii” dotyczące działań na rynku transferowym w końcówce zimowego okna. Barcelona cały czas poważnie myśli o zakontraktowaniu atakującego, który zastąpi kontuzjowanego Luisa Suáreza.

Zdaniem „Mundo Deportivo” realnym kandydatem do tego jest Krzysztof Piątek. Katalońscy dziennikarze przypominają o transferze Zlatana Ibrahimovicia do Milanu i słabej pozycji Polaka w drużynie „Rossonerich”. Co prawda 24-latek nie prezentuje się w tym sezonie tak dobrze jak w poprzednim, ale chodzi o doraźne wypełnienie luki po Suárezie.

W kontekście wzmocnienia ofensywy Barcelony „Mundo Deportivo” wymienia również Daniego Olmo (Dinamo Zagrzeb) oraz Pedro (Chelsea). Tym pierwszym interesuje się jednak sporo klubów, a mistrzowie Hiszpanii nie chcą przepłacać. Kontrakt tego drugiego z „The Blues” wygasa z kolei 30 czerwca i sam zawodnik już parokrotnie dawał do zrozumienia, iż chciałby wrócić na Camp Nou. Podkreślmy, że Olmo najczęściej gra na „dziesiątce”, a Pedro - na skrzydle. Raczej nie mogą stanowić oni alternatywy dla transferu nominalnej „dziewiątki”.

Działacze Barcelony zamierzają również porozmawiać o przyszłości Arturo Vidala i Ivana Rakiticia. Tego pierwszego chce Inter, a drugim są zainteresowane m.in. Juventus oraz Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy