Bartłomiej Drągowski opuszcza Fiorentinę. Zaplanowane testy medyczne

Bartłomiej Drągowski opuszcza Fiorentinę. Zaplanowane testy medyczne fot. Riccardo De Luca - Update / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Bartłomiej Drągowski przejdzie w najbliższych dniach na zasadzie transferu definitywnego z Fiorentiny do Spezii Calcio - poinformował Gianluca Di Marzio.

„Viola” zaakceptowała ofertę otrzymaną ze strony „Orzełków” za reprezentanta Polski. Dzięki temu może on przejść do fazy finalizacji swojej wewnętrznej przeprowadzki w Serie A.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że nasz bramkarz pojawi się w La Spezia w poniedziałek lub we wtorek w celu zaliczenia obligatoryjnych testów medycznych przed podpisaniem długoterminowego kontraktu z nowym pracodawcą.

Fiorentina, w przypadku przejścia szczegółowych badań przez Bartłomieja Drągowskiego, zainkasuje na jego sprzedaży dwa miliony euro.

Ponadto w przyszłości będzie mogła liczyć jeszcze na otrzymanie miliona euro w formie bonusu oraz ewentualnej połowy sumy z tytułu kolejnego gotówkowego transferu z udziałem blisko 25-letniego zawodnika.

Wychowanek Jagiellonii Białystok nie powinien mieć większych problemów z wywalczeniem miejsca w wyjściowym składzie Spezii Calcio, ponieważ ma w jej szeregach zastąpić Ivana Provedela, odchodzącego za 2,5 miliona euro do Lazio.

Reprezentant Polski trafił do „Violi” z wspomnianego klubu z Podlasia w lipcu 2016 roku. Początkowo miał on spore problemy z odnalezieniem się we włoskich realiach i dopiero po udanym okresie na wypożyczeniu w Empoli otrzymał prawdziwą szansę na zaistnienie w szeregach Fiorentiny.

Dzięki temu rozstaje się on z ekipą ze Stadio Artemio Franchi po rozegraniu dla niej 86 spotkań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Real Madryt ma kandydata do transferu na miejsce Casemiro Real Madryt ma kandydata do transferu na miejsce Casemiro Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro Manchester United szykuje nową ofertę za skrzydłowego. Łącznie 100 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy