Bartłomiej Drągowski się sprawdził! Definitywny transfer nawet na dniach

2024-06-01 17:32:27; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Bartłomiej Drągowski się sprawdził! Definitywny transfer nawet na dniach Fot. Giannis Papanikos / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Kuba Seweryn

Bartłomiej Drągowski prawdopodobnie definitywnie przeniesie się ze Spezii Calcio do Panathinaikosu - twierdzi Kuba Seweryn. Polak spędził ostatnich kilka miesięcy na wypożyczeniu w Grecji.

Bartłomiej Drągowski jeszcze kilka miesięcy temu był trzecim bramkarzem reprezentacji Polski i wydawało się, że to właśnie jego Michał Probierz zabierze na EURO 2024 w razie potencjalnego awansu. Fantastyczna forma Marcina Bułki zmieniła jednak podejście selekcjonera i to ostatecznie golkiper OGC Nice znajdzie się w samolocie na niemiecki turniej.

Jeśli chodzi natomiast o 26-latka, to ten ma na swoim koncie bardzo dobry okres w barwach Panathinaikosu. Do Grecji trafił w styczniu w ramach wypożyczenia ze Spezii Calcio i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Do tego stopnia, że działacze tej ekipy chcą go wykupić.

Jak informuje na Twitterze Kuba Seweryn, trwają w tym momencie negocjacje z Włochami. Te idą tak, jak należy i prawdopodobnie w ciągu kilku dni transakcja powinna dojść do skutku. Jej szczegóły nie są jeszcze znane.

26-latek to wychowanek Jagiellonii Białystok, który w swojej karierze był też związany z Fiorentiną oraz Empoli. Do Spezii Calcio trafił natomiast w sierpniu 2022 roku.

Obecny sezon w jego wykonaniu w barwach Panathinaikosu to 16 spotkań oraz sześć czystych kont.

Drużyna dwukrotnego reprezentanta Polski zakończyła sezon ligi greckiej na czwartym miejscu.