Barzagli trafi do USA? Ale nie do MLS!

Barzagli trafi do USA? Ale nie do MLS!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Goal

Andrea Barzagli ma otrzymać latem ofertę z New York Cosmos.

35-latek mimo upływających lat wciąż jest ważną częścią zespołu Massimiliano Allegriego. Defensor pokazuje, że nadal może stanowić o sile drużyny na najwyższym poziomie i fakt ten planują wykorzystać Amerykanie, którzy widzą we Włochu spory potencjał sportowy i marketingowy. Po zakończeniu sezonu po zawodnika ma się zgłosić New York Cosmos, które walczy o obronę mistrzostwa NASL.

Do przeprowadzki za ocean może go przekonać były kolega z Palermo, Amauri, który niedawno związał się z Cosmos. Portal „Goal” informuje jednak, że Amerykanie mogą mieć problem, by pozyskać Barzagliego już teraz. Defensor „Bianconerich” wciąż znajduje się w planach klubu na przyszłość, a jego celem pozostaje udział w Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Wiele wskazuje na to, że działacze z Nowego Jorku będą musieli poczekać z transferem przynajmniej do przyszłego roku.

Barzagli trafił do zespołu „Starej Damy” w 2011 roku za zaledwie 300 tysięcy euro. Od tamtej pory był jedną z kluczowych postaci klubu oraz reprezentacji. Z Juventusem walczy już o szóste mistrzostwo Włoch z rzędu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy