Bayer Leverkusen nieugięty w sprawie Havertza

Bayer Leverkusen nieugięty w sprawie Havertza
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Christian Falk (Twitter)

Bayer Leverkusen oczekuje w dalszym ciągu zarobienia blisko 100 milionów euro z tytułu sprzedaży Kaia Havertza - uważa Christian Falk ze „Sport Bilda”.

Reprezentant Niemiec jest od pewnego czasu łączony z opuszczeniem szeregów ekipy z Bay Areny i do niedawna był łączony z szeregiem czołowych europejskich klubów.

Ta sytuacja uległa zmianie po nastaniu pandemii koronawirusa, która spowodowała, że obecnie najpoważniej w grze o sprowadzenie ofensywnego pomocnika liczy się Chelsea.

21-letni zawodnik miał w przychylny sposób odnieść się do możliwości kontynuowania kariery w londyńskim zespole i poprosił władze Bayeru Leverkusen o udzielenie mu zgody na opuszczenie szeregów macierzystej drużyny w trakcie letniego okna transferowego.

Władze zespołu z Bundesligi nie zamierzają na siłę zatrzymywać Kaia Havertza w swoich szeregach, ale jednocześnie nie chcą sprzedawać go w promocyjnej cenie, o czym świadczy informacja przekazana przez Christiana Falka ze „Sport Bilda”, że obecny pracodawca reprezentanta Niemiec oczekuje za niego w dalszym ciągu oferty opiewającej na blisko 100 milionów euro.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że ekipa z Bay Areny jest otwarta na rozbicie całkowitej sumy ewentualnego transferu ofensywnego pomocnika na różnego rodzaju dodatki czy bonusy, które mogłyby zostać w przyszłości aktywowane po spełnieniu określonych warunków zawartych w umowie.

Na realizację transakcji przy tym drugim wariancie ma liczyć Chelsea, która po zebraniu odpowiednich środków z tytułu sprzedaży kilku zawodników planuje wystosować propozycję wynoszącą 70 milionów euro plus bonusy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy