Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt

Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bild

Bayer Leverkusen jest zainteresowany pozyskaniem Rafy Marína - zawodnika Realu Madryt wypożyczonego obecnie do Deportivo Alavés.

Bayer Leverkusen niedawno zapewnił sobie tytuł mistrza Niemiec. Doszedł do niego, nie przegrywając ani jednego z 45 meczów z rzędu. Po takim sezonie można byłoby się spodziewać wielu odejść z szeregów „Aptekarzy” i transferów do większych klubów, ale przynajmniej na razie na nic takiego się nie zanosi.

Bardzo ciekawe będzie to, na jakie kroki zdecydują się władze Bayeru, jeśli chodzi o ruchy do klubu. „Bild” sugeruje, że jednym z ich celów może być pozyskanie Rafy Marína. To piłkarz Realu Madryt, który w poprzednim roku został wypożyczony do Deportivo Alavés. Od tamtej pory mierzący 191 centymetrów wzrostu środkowy obrońca rozegrał 29 meczów w LaLidze.

To jego pierwsze występy na najwyższym hiszpańskim szczeblu. Wcześniej uzbierał 69 spotkań w rezerwach Realu.

Kontrakt 21-latka obowiązuje do 30 czerwca 2026 roku.

Przedstawiciele „Królewskich” mogą postrzegać pomysł posłania go do Leverkusen i rozwoju pod okiem Xabiego Alonso jako ciekawe rozwiązanie. Z drugiej strony problemem może okazać się to, że madrytczycy zapewne znowu chcieliby go tylko wypożyczyć. Ewentualnie sprzedać z opcją odkupu, jak w przeszłości zrobiono z Danim Carvajalem. Zobaczymy, co na to działacze mistrza Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy