Bayern Monachium kończy z tradycyjnymi biletami [OFICJALNIE]

Bayern Monachium kończy z tradycyjnymi biletami [OFICJALNIE] fot. Jplenio | Pixabay
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Bayern Monachium

W trosce o klimat i przyrodę Bayern Monachium postanowił, że w momencie powrotu fanów na Allianz Arenę klub zastąpi tradycyjne bilety ich cyfrowymi odpowiednikami.

Do tej pory kibice, którzy przybywali na domowy obiekt „Gwiazdy Południa”, mieli do wyboru zakup papierowego biletu w klubowej kasie lub w formie elektronicznej poprzez stronę internetową. Idąc za duchem czasu, sternicy postanowili dokonać znaczącej zmiany.

Bayern Monachium poinformował, że jeśli tylko stosowne władze wyrażą zgodę na powrót fanów, od sezonu 2021/2022 nie będzie możliwości nabycia tradycyjnego biletu.

Jak tłumaczy mistrz Niemiec, to pozwoli nie tylko zaoszczędzić podmiotowi pieniądze z tytułu wysyłki karnetów, zakupu materiałów eksploatacyjnych, ale będzie miało korzystny wpływ na klimat i ochronę przyrody.

Bilety można nabyć na stronie internetowej, podobnie jak zgodę na parkowanie. Zaletą dla kibiców z pewnością jest opcja przekazywania dokumentów innym osobom, nawet w dniu meczu.

Podkreślono jednocześnie, że fani zachowają możliwość wydrukowania biletów na własną rękę i następnie okazania ich przed wejściem na stadion.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” FC Barcelona: Znana przyczyna „wędki” Sergiego Roberto FC Barcelona: Znana przyczyna „wędki” Sergiego Roberto Sporting wraca na tron po 19 latach przerwy. Mistrzostwo wywalczone w wielkim stylu [OFICJALNIE] Sporting wraca na tron po 19 latach przerwy. Mistrzostwo wywalczone w wielkim stylu [OFICJALNIE] Łukasz Piszczek na jeszcze jeden rok. Najlepsze rozwiązania zazwyczaj leżą pod nosem [FELIETON Pawła Grabowskiego] Łukasz Piszczek na jeszcze jeden rok. Najlepsze rozwiązania zazwyczaj leżą pod nosem [FELIETON Pawła Grabowskiego]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy