Bayern Monachium ściąga utalentowanego nastolatka z Danii

Bayern Monachium ściąga utalentowanego nastolatka z Danii fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Tipsbladet

Jonathan Asp Jensen z FC Midtjylland powinien w najbliższych dniach sfinalizować swoje przenosiny do Bayernu Monachium - przekonuje „Tipsbladet”.

Przedstawiciele „Bawarczyków” przyglądają się uważnie rynkowi piłkarskiemu nie tylko pod kątem realizacji wzmocnień pierwszego zespołu, ale także wybiegają myślami w daleką przyszłość poprzez podejmowanie prób kontraktowania bardzo młodych i dobrze rokujących zawodników.

Jednym z takich graczy jest Jonathan Asp Jensen z FC Midtjylland. Środkowy pomocnik zbiera pochlebne recenzje za występy w młodzieżowych rozgrywkach i dzięki temu zapracował sobie już na miano jednego z największych duńskich talentów.

Magazyn „Tipsbladet” przekonuje, że wysłannicy ekipy z Allianz Areny przyglądali się od pewnego czasu poczynaniom gracza, który 14 stycznia będzie obchodził swoje 16. urodziny, i zdecydowali się niedługo po tym wyjątkowym dniu na zakontraktowanie Asp Jensena.

Wspomniane źródło uważa, że Bayern Monachium może jeszcze w tym tygodniu przedstawić środkowego pomocnika jako swojego zawodnika, za którego ma zapłacić około 1,2 miliona euro. W przyszłości ta suma będzie mogła wzrosnąć po aktywacji szeregu bonusów umieszczonych w umowie zawartej z FC Midtjylland.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy