Bayern: Trzech zawodników na wylocie

Bayern: Trzech zawodników na wylocie
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

Władze Bayernu zamierzają związać się nowymi kontraktami z kilkoma swoimi zawodnikami. Jest również lista piłkarzy, którzy najprawdopodobniej pożegnają się z monachijskim zespołem.

W gronie graczy, z którymi działacze mistrza Niemiec chcą przedłużyć współpracę, są Manuel Neuer, Thomas Müller i David Alaba. Całą trójkę łączy to, że ich umowy wygasają 30 czerwca 2021. Póki co, nie wiadomo, jaki będzie efekt rozmów, ale władze Bayernu z pewnością je podejmą.

Jeśli chodzi o zawodników, których odejście po zakończeniu sezonu już teraz jest bardzo prawdopodobne, są nimi Jérôme Boateng, Javi Martínez oraz Corentin Tolisso.

Kontrakty Boatenga i Martíneza również wygasają 30 czerwca 2021 roku. Tego pierwszego łączy się ze zmianą klubowych barw już od dłuższego czasu. W poprzednich oknach pojawiały się informacje na temat możliwego transferu doświadczonego stopera do Paris Saint-Germain lub Juventusu. Zimą w jego kierunku spoglądał Milan.

Umowa Tolisso jest dłuższa o 12 miesięcy. Latem 2017 roku Bayern zapłacił Olympique’owi Lyon za francuskiego pomocnika ponad 40 milionów euro. Teraz będzie zapewne dążył do odzyskania jak największej części tej kwoty.  

Sprzedaże mają zwiększyć budżet płacowy i transferowy mistrza Niemiec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy