BBC: Jedenastka wolnych agentów z Premier League

BBC: Jedenastka wolnych agentów z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: BBC

Dziennikarze BBC sporządzili jedenastkę piłkarzy występujących w Premier League, którym wraz z końcem czerwca wygasają kontrakty z ich obecnymi klubami.

Anglicy mieli w czym wybierać, ponieważ spora liczba doświadczonych piłkarzy będzie musiała rozstać się ze swoimi dotychczasowymi zespołami i poszukać nowego pracodawcy. Kto spośród wymienionych niżej graczy ma największe szanse na podpisanie być może swojego ostatniego kontraktu?

- Emmanuel Adebayor (32 l.) - 15 meczów w barwach Crystal Palace (2 gole i 2 asysty)

- Victor Anichebe (28 l.) - 14 meczów w barwach West Bromwich Albion (0 goli i 0 asyst)

- Charles N'Zogbia (30 l.) - 2 mecze w barwach Aston Villi (0 goli i 0 asyst)

- Mathieu Flamini (32 l.) - 24 mecze w barwach Arsenalu (2 gole i 0 asyst)

- Tomáš Rosický (35 l.) - 1 mecz w barwach Arsenalu (0 goli i 0 asyst)

- Stéphane Sessègnon (32 l.) - 31 meczów w barwach West Bromwich Albion (2 gole i 2 asysty)

- Wes Brown (36 l.) - 6 meczów w barwach Sunderlandu (0 goli i 0 asyst)

- Martín Demichelis - 31 meczów w barwach Manchesteru City (1 gol i 0 asyst)

- Kolo Touré (35 l.) - 26 meczów w barwach Liverpoolu (1 gol i 0 asyst)

- Tony Hibbert (35 l.) - 1 mecz w barwach Evertonu (0 goli i 0 asyst)

- Víctor Valdés (34 l.) - 0 meczów w barwach Manchesteru United

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy