Benevento w ofensywie. Gervinho klubowym kolegą Glika?!

Benevento w ofensywie. Gervinho klubowym kolegą Glika?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Gervinho miał znaleźć się na radarze Benevento.

Po pewnym awansie do Serie A władze Benevento mają nadzieję, że ich zespół udowodni swoją siłę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Nie może zatem dziwić fakt, że wokół beniaminka jest wiele transferowych plotek. Jedną z najpoważniejszych jest temat Kamil Glik, który wkrótce powinien dołączyć do mistrza Serie B.

W ostatnich godzinach do grona piłkarzy znajdujących się na celowniku wspomnianej ekipy dołączył Gervinho.

Były piłkarz między innymi Arsenalu jest w niezłej formie. W tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie w Parmie.

Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje wprawdzie do 30 czerwca 2022 roku, jednak Benevento jest gotowe zapłacić za piłkarza określoną kwotę.

Media donoszą, że władze beniaminka konstatowały się już nawet z otoczeniem Iworyjczyka i są skore, by sprowadzić go do siebie. On sam jednak nie podjął jeszcze żadnej wiążącej decyzji.

Gervinho rozegrał w tym sezonie 26 meczów. Jego dorobek to osiem goli i cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy