Benevento w ofensywie. Gervinho klubowym kolegą Glika?!

Benevento w ofensywie. Gervinho klubowym kolegą Glika?!
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Gervinho miał znaleźć się na radarze Benevento.

Po pewnym awansie do Serie A władze Benevento mają nadzieję, że ich zespół udowodni swoją siłę na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Nie może zatem dziwić fakt, że wokół beniaminka jest wiele transferowych plotek. Jedną z najpoważniejszych jest temat Kamil Glik, który wkrótce powinien dołączyć do mistrza Serie B.

W ostatnich godzinach do grona piłkarzy znajdujących się na celowniku wspomnianej ekipy dołączył Gervinho.

Były piłkarz między innymi Arsenalu jest w niezłej formie. W tym sezonie bardzo dobrze radzi sobie w Parmie.

Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje wprawdzie do 30 czerwca 2022 roku, jednak Benevento jest gotowe zapłacić za piłkarza określoną kwotę.

Media donoszą, że władze beniaminka konstatowały się już nawet z otoczeniem Iworyjczyka i są skore, by sprowadzić go do siebie. On sam jednak nie podjął jeszcze żadnej wiążącej decyzji.

Gervinho rozegrał w tym sezonie 26 meczów. Jego dorobek to osiem goli i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: Marcin Robak kończy karierę OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu OFICJALNIE: André Onana z oświadczeniem po zawieszeniu Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy