Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem

Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Mirror

Rafa Benítez zostanie wkrótce mianowany na stanowisko nowego szkoleniowca Celticu - donosi „The Mirror”.

Hiszpan ogłosił w sobotnie popołudnie swoje przedwczesne rozstanie z ławką trenerską chińskiego Dalian Pro ze względu na chęć przebywania w otoczeniu najbliższej rodziny w tym trudnym dla wszystkim czasie związany z pandemią koronawirusa.

Wiele jednak na to wskazuje, że 60-latek zdecydował się na wykonanie takiego kroku, ponieważ ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Celtikiem, gdzie miałby zastąpić Neila Lennona.

Taką informację przekazuje „The Mirror”, które już ostrzy sobie pazurki na wyjątkowe Old Firm Derby, w których to doszłoby do starcia byłego szkoleniowca Liverpoolu z byłym kapitanem „The Reds” w osobie Stevena Gerrarda, który z powodzeniem prowadzi Rangersów do zdobycia pierwszego mistrzostwa Szkocji po dziewięcioletniej dominacji lokalnego rywala z Glasgow.

Ponadto w sieci możemy spotkać się z niezweryfikowanym listem napisanym przez dyrektora generalnego „The Bhoys” - Petera Lawwella do reprezentującego interesy szkoleniowca - Jérémie'ego Suttera, w którym to możemy przeczytać, że ekipa z Celtic Park osiągnęła porozumienie z Benítezem 19 stycznia, czyli na kilka dni przed ogłoszeniem decyzji Hiszpana o rozstaniu z Dalian Pro.

Drużyna z Glasgow plasuje się na obecnym etapie rozgrywek na drugim miejscu w tabeli ze stratą aż 23 punktów do prowadzących Rangersów, którzy mają o trzy mecze rozegrane więcej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy