Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem

Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Mirror

Rafa Benítez zostanie wkrótce mianowany na stanowisko nowego szkoleniowca Celticu - donosi „The Mirror”.

Hiszpan ogłosił w sobotnie popołudnie swoje przedwczesne rozstanie z ławką trenerską chińskiego Dalian Pro ze względu na chęć przebywania w otoczeniu najbliższej rodziny w tym trudnym dla wszystkim czasie związany z pandemią koronawirusa.

Wiele jednak na to wskazuje, że 60-latek zdecydował się na wykonanie takiego kroku, ponieważ ustalił warunki indywidualnego kontraktu z Celtikiem, gdzie miałby zastąpić Neila Lennona.

Taką informację przekazuje „The Mirror”, które już ostrzy sobie pazurki na wyjątkowe Old Firm Derby, w których to doszłoby do starcia byłego szkoleniowca Liverpoolu z byłym kapitanem „The Reds” w osobie Stevena Gerrarda, który z powodzeniem prowadzi Rangersów do zdobycia pierwszego mistrzostwa Szkocji po dziewięcioletniej dominacji lokalnego rywala z Glasgow.

Ponadto w sieci możemy spotkać się z niezweryfikowanym listem napisanym przez dyrektora generalnego „The Bhoys” - Petera Lawwella do reprezentującego interesy szkoleniowca - Jérémie'ego Suttera, w którym to możemy przeczytać, że ekipa z Celtic Park osiągnęła porozumienie z Benítezem 19 stycznia, czyli na kilka dni przed ogłoszeniem decyzji Hiszpana o rozstaniu z Dalian Pro.

Drużyna z Glasgow plasuje się na obecnym etapie rozgrywek na drugim miejscu w tabeli ze stratą aż 23 punktów do prowadzących Rangersów, którzy mają o trzy mecze rozegrane więcej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy