Benrahma oblał testy medyczne przed transferem do West Hamu

Benrahma oblał testy medyczne przed transferem do West Hamu fot. Kyle Andrews Photography / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Brytyjscy dziennikarze piszą o komplikacjach dotyczących przenosin Saïda Benrahmy do West Hamu.

Od wczoraj kilka źródeł podawało, że transfer Benrahmy z Brentford do West Hamu jest przesądzony. „Młoty” miały zapłacić za skrzydłowego 27 milionów euro plus pięć milionów w bonusach, a na zawodnika czekała pięcioletnia umowa. Wszystko było dogadane i do dopięcia transakcji pozostały testy medyczne.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami „Daily Mirror” 25-letni piłkarz je oblał. Wcześniej pojawiały się informacje, że testy podzielono na dwie części. Drugą zawodnik przechodził dzisiaj rano. Powyższe źródło nie precyzuje, co dokładnie poszło nie tak, ale według niego transfer jest zagrożony, a w zasadzie na ten moment go nie ma.

West Ham ma niecałe pięć godzin na znalezienie rozwiązania z tej sytuacji. Wewnątrzangielskie okno zostanie zamknięte o 18:00.

Tylko w poprzednim sezonie Benrahma rozegrał w koszulce Brentford 43 spotkania w Championship. Strzelił 17 goli i zanotował dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy