Benteke rozchwytywany. Na widoku Premier League lub Serie A

Benteke rozchwytywany. Na widoku Premier League lub Serie A fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Christian Benteke znalazł się na celowniku nie tylko West Bromwich Albion, ale też Fiorentiny i Parmy.

Umowa 30-latka z Crystal Palace obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku i do tej pory nie została przedłużona. Nie ma zresztą większych przesłanek, aby miało do tego dojść.

Z tego też powodu media zaczęły dyskutować odnośnie do przyszłości atakującego. Ostatnio mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście przenosin do West Bromwich Albion.

Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna opcja. Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Ich zdaniem do gry włączyły się dwa włoskie podmioty. Mowa o Fiorentinie i Parmie.

Zarówno jedni, jak i drudzy poszukują bowiem zawodnika, który mógłby wzmocnić zespół w ataku. Z tego powodu oba podmioty starają się kusić Belga. Do transferu miałoby dojść jednak prawdopodobnie w lecie, po wygaśnięciu kontraktu.

Benteke trafił na Selhurst Park z Liverpoolu latem 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie 130 spotkań, a jego dorobek to 26 bramek i 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy