Benteke rozchwytywany. Na widoku Premier League lub Serie A

Benteke rozchwytywany. Na widoku Premier League lub Serie A fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Christian Benteke znalazł się na celowniku nie tylko West Bromwich Albion, ale też Fiorentiny i Parmy.

Umowa 30-latka z Crystal Palace obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku i do tej pory nie została przedłużona. Nie ma zresztą większych przesłanek, aby miało do tego dojść.

Z tego też powodu media zaczęły dyskutować odnośnie do przyszłości atakującego. Ostatnio mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście przenosin do West Bromwich Albion.

Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna opcja. Tak przynajmniej twierdzą brytyjskie media. Ich zdaniem do gry włączyły się dwa włoskie podmioty. Mowa o Fiorentinie i Parmie.

Zarówno jedni, jak i drudzy poszukują bowiem zawodnika, który mógłby wzmocnić zespół w ataku. Z tego powodu oba podmioty starają się kusić Belga. Do transferu miałoby dojść jednak prawdopodobnie w lecie, po wygaśnięciu kontraktu.

Benteke trafił na Selhurst Park z Liverpoolu latem 2016 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie 130 spotkań, a jego dorobek to 26 bramek i 11 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy