Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem

Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem fot. Chiringuito
Źródło: Marca | Karim Benzema (Instagram)

Karim Benzema odniósł się za pośrednictwem Instagrama do faktu upublicznienia nagrania, na którym w krytyczny sposób odniósł się do gry Viníciusa Júniora w pierwszej połowie spotkania z Borussią Mönchengladbach (2:2) w Lidze Mistrzów.

Real Madryt zamierzał pod wpadce z Szachtarem Donieck (2:3) zaprezentować się zdecydowanie lepiej w drugim grupowym starciu w najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywkach na Starym Kontynencie.

„Królewscy” nie rozpoczęli jednak najlepiej pojedynku z Borussią Mönchengladbach i schodzili na przerwę z dwoma bramkami straty do niemieckiego zespołu. Ten stan rzeczy wywołał naturalnie wściekłość u poszczególnych piłkarzy aktualnego mistrza Hiszpanii.

Wśród tych graczy znalazł się między innymi Karim Benzema, który tuż przed rozpoczęciem drugiej połowy meczu odniósł się w negatywny sposób do gry prezentowanej przez Viníciusa Júniora i w rozmowie z Ferlandem Mendym zasugerował rodakowi, aby nie współpracował z Brazylijczykiem, ponieważ przyniesie to drużynie więcej szkody niż pożytku.

Tę wymianę zdań dwóch Francuzów wychwyciły kamery i niedługo później stosowne nagranie zostało upublicznione oraz doprowadziło do pojawienia się wielu krytycznych komentarzy pod adresem doświadczonego napastnika.

32-latek przyczynił się ostatecznie do wywalczenia remisu przez Real Madryt i następnie odniósł się do całej sytuacji za sprawą umieszczenia krótkiego komentarza na swoimi Instagramie. „Psy szczekają, dziewiątka jedzie dalej” - napisał Benzema.

Hiszpańskie media uważają jednocześnie, że wydarzenie nie wpłynęło w żaden sposób na pogorszenie się relacji Francuza z Brazylijczykiem.

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!