Berardi następcą Salaha?

Berardi następcą Salaha?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sportitalia

Roma upatrzyła w Domenico Berardim następcę Mohameda Salaha.

Egipcjanin jest już coraz bliżej przenosin do Liverpoolu, z którym rzekomo ustalił warunki indywidualnego kontraktu. Rzymianie są gotowi na sprzedaż swojej gwiazdy, zwłaszcza, że do 30 czerwca muszą uzupełnić swój budżet o 30 milionów euro w celu uniknięcia sankcji za złamanie zasad Finansowego Fair Play. „Lupi” liczą na zarobek w wysokości 40 milionów euro, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z konieczności sprowadzenia następcy Salaha.

Według informacji podawanych przez „Sportitalia” miałby nim zostać Domenico Berardi. 22-latek jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych włoskich napastników i Roma uznała, że jest on gotów na spróbowanie swoich sił w większym klubie. Zawodnika do transferu może przekonać trener Eusebio Di Francesco, z którym piłkarz współpracował w Sassuolo, a który ma niebawem przejąć stery w ekipie „Giallorossich”.

Dyrektor sportowy Romy, Monchi, liczy, że uda mu się pozyskać Berardiego za około 25 milionów euro, ale zdaje sobie sprawę, że zawodnikiem interesuje się również Inter. W razie niepowodzenia alternatywą miałby zostać Sebastian Driussi z River Plate.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy