Berardi następcą Salaha?

Berardi następcą Salaha?
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sportitalia

Roma upatrzyła w Domenico Berardim następcę Mohameda Salaha.

Egipcjanin jest już coraz bliżej przenosin do Liverpoolu, z którym rzekomo ustalił warunki indywidualnego kontraktu. Rzymianie są gotowi na sprzedaż swojej gwiazdy, zwłaszcza, że do 30 czerwca muszą uzupełnić swój budżet o 30 milionów euro w celu uniknięcia sankcji za złamanie zasad Finansowego Fair Play. „Lupi” liczą na zarobek w wysokości 40 milionów euro, ale jednocześnie zdają sobie sprawę z konieczności sprowadzenia następcy Salaha.

Według informacji podawanych przez „Sportitalia” miałby nim zostać Domenico Berardi. 22-latek jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych włoskich napastników i Roma uznała, że jest on gotów na spróbowanie swoich sił w większym klubie. Zawodnika do transferu może przekonać trener Eusebio Di Francesco, z którym piłkarz współpracował w Sassuolo, a który ma niebawem przejąć stery w ekipie „Giallorossich”.

Dyrektor sportowy Romy, Monchi, liczy, że uda mu się pozyskać Berardiego za około 25 milionów euro, ale zdaje sobie sprawę, że zawodnikiem interesuje się również Inter. W razie niepowodzenia alternatywą miałby zostać Sebastian Driussi z River Plate.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy