Berbatow wraca na Old Trafford

Berbatow wraca na Old Trafford
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: sportal.bg

Dymitar Berbatow spędzi najbliższe dni na obiektach Manchesteru United.

Bułgar reprezentował barwy „Czerwonych Diabłów” w latach 2008-12, strzelając w tym czasie w sumie 56 goli w 149 spotkaniach. Po odejściu z Old Trafford snajper grał jeszcze w Fulham, Monaco i PAOK-u. Z greckim klubem rozstał się wraz z końcem czerwca i do dzisiaj pozostaje bez klubu. 35-latek w ostatnich miesiącach łączony był z kilkoma zespołami, ale ostatecznie nic z tego nie wynikło.  

Teraz doświadczony napastnik postanowił wrócić na stare śmieci. Nie robi tego jednak w roli zawodnika, a przynajmniej nie do końca. Bułgar udał się do Manchesteru z kilkoma znajomymi - Aleksandarem Tomashem, Todor Kjuchukowem i Konstantinem Mirchewem. Cała czwórka ma przyglądać się treningom José Mourinho i - tyczy się to głównie Tomasha oraz jego asystentów - szlifować swój warsztat trenerski.

Sam Berbatow chce poświęcić pobyt w znajdującym się w Carrington klubowym ośrodku treningowym głównie na powrót do formy. Bułgarowi cały czas zależy bowiem na znalezieniu sobie reprezentującego odpowiedni poziom klubu.


Bułgarzy mają przebywać w Manchesterze przez kilka dni, a w międzyczasie obejrzą spotkanie City. Drużyna z niebieskiej części miasta w niedzielę zmierzy się w spotkaniu ligowym z Arsenalem.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy