Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja

Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolo Schira

Bartosz Bereszyński może przeprowadzić się do Beşiktaşu, o czym informuje Nicolò Schira.

Po słabym początku tego sezonu i przeciętnej postawie Sampdorii w poprzednich rozgrywkach 28-letni prawy obrońca Bartosz Bereszyński zaczął nosić się z zamiarem zmiany klubowych barw.

Ewentualna przeprowadzka Polaka byłaby na rękę działaczom Sampdorii. Po pandemii koronawirusa szukają oni na każdym kroku oszczędności. Między innymi dlatego zdecydowano się sprzedać do Torino Karola Linettego.

Losy środkowego pomocnika może podzielić właśnie Bereszyński. Zdaniem włoskich mediów miałby on jednak obrać zupełnie inny kierunek, gdyż chęć pozyskania reprezentanta Polski przejawia Beşiktaş, poszukujący na rynku wzmocnień, by ponownie powalczyć o mistrzostwo po zajęciu w poprzednim sezonie trzeciej lokaty.

Nieoficjalnie mówi się, że Sampdoria oczekuje za swojego gracza kwoty rzędu pięciu milionów euro. Nie rozpatruje przy tym możliwości wypożyczenia, licząc na błyskawiczny zarobek.

Bereszyński trafił do Genui zimą 2017 roku z warszawskiej Legii za niecałe dwa miliony euro. Od tamtej pory rozegrał 104 mecze i strzelił w nich pięć bramek.

Jego obecny kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Eriksen chce wrócić do Premier League. Wysoka pensja stanowi problem Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami Milik zaakceptował ofertę Olympique'u Marsylia. Polak czeka na porozumienie pomiędzy klubami OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy