Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja

Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Nicolo Schira

Bartosz Bereszyński może przeprowadzić się do Beşiktaşu, o czym informuje Nicolò Schira.

Po słabym początku tego sezonu i przeciętnej postawie Sampdorii w poprzednich rozgrywkach 28-letni prawy obrońca Bartosz Bereszyński zaczął nosić się z zamiarem zmiany klubowych barw.

Ewentualna przeprowadzka Polaka byłaby na rękę działaczom Sampdorii. Po pandemii koronawirusa szukają oni na każdym kroku oszczędności. Między innymi dlatego zdecydowano się sprzedać do Torino Karola Linettego.

Losy środkowego pomocnika może podzielić właśnie Bereszyński. Zdaniem włoskich mediów miałby on jednak obrać zupełnie inny kierunek, gdyż chęć pozyskania reprezentanta Polski przejawia Beşiktaş, poszukujący na rynku wzmocnień, by ponownie powalczyć o mistrzostwo po zajęciu w poprzednim sezonie trzeciej lokaty.

Nieoficjalnie mówi się, że Sampdoria oczekuje za swojego gracza kwoty rzędu pięciu milionów euro. Nie rozpatruje przy tym możliwości wypożyczenia, licząc na błyskawiczny zarobek.

Bereszyński trafił do Genui zimą 2017 roku z warszawskiej Legii za niecałe dwa miliony euro. Od tamtej pory rozegrał 104 mecze i strzelił w nich pięć bramek.

Jego obecny kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Rafał Kurzawa wróci do Ekstraklasy?! Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” Borek spodziewa się szybkiego przebicia transferu Modera. „On zostanie najdroższym piłkarzem w historii Ekstraklasy” OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy