Bereszyński zakażony koronawirusem

Bereszyński zakażony koronawirusem fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bartosz Bereszyński I Instagram

Bartosz Bereszyński poinformował, że wykryto u niego koronawirusa.

„Niestety uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze. Pomimo zachowania odpowiednich środków ostrożności w ostatnim czasie, nie udało mi się uniknąć zakażenia wirusem. Dlatego proszę, abyście byli odpowiedzialni i w miarę możliwości pozostali w domu” - napisał polski zawodnik na Instagramie.  

27-letni prawy obrońca nie jest pierwszym piłkarzem Sampdorii, u którego wykryto koronawirusa. Wcześniej pozytywne testy uzyskali Manolo Gabbiadini, Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina.  

Jak informował w piątek włoski klub, zawodnicy czują się dobrze i przebywają w swoich domach.  

Bereszyński rozegrał w tym sezonie 17 spotkań w Serie A. Do tego dorzucił występ w Pucharze Włoch.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Bayern w kontraktowej ofensywie. OFICJALNIE: Nowa umowa Müllera Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League Manchester United, Manchester City i Liverpool - te kluby stracą ponad 100 milionów funtów na odwołaniu Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy