Już pięciu piłkarzy Sampdorii z koronawirusem

Już pięciu piłkarzy Sampdorii z koronawirusem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sampdoria

Sampdoria poinformowała o wykryciu koronawirusa u kolejnych piłkarzy. W tej grupie są Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina.

Pierwszym zawodnikiem Sampdorii, u którego wykryto koronawirusa, był Manolo Gabbiadini. Niestety dołączyli do niego kolejni gracze włoskiego klubu.

Sampdoria poinformowała jednocześnie, że Colley, Ekdal, Thorsby i La Gumina czują się dobrze i przebywają w swoich domach. Pogorszeniu nie uległ również stan zdrowia Gabbiadiniego. Sampdoria zastosowała wszystkie wymagane procedury i siedziba klubu została zamknięta. Piłkarze, sztab szkoleniowy i inni pracownicy mający bezpośredni kontakt z zawodnikami przechodzą kwarantannę. Wszystkie treningi zawieszono.

Władze Sampdorii poprosiły kibiców o rozwagę i pozostanie w domach.

Przypomnijmy, że barwy zespołu z Genui reprezentują Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Piłka się nie zatrzymuje. Ronaldinho gra w więzieniu w siatkonogę i siatkówkę [WIDEO] Piłka się nie zatrzymuje. Ronaldinho gra w więzieniu w siatkonogę i siatkówkę [WIDEO] Niecodzienne okoliczności zakończenia kariery przez Andersona. „Kosa!!! Kur**, kończę z piłką. Koniec!” Niecodzienne okoliczności zakończenia kariery przez Andersona. „Kosa!!! Kur**, kończę z piłką. Koniec!” Xavi gotowy na Barcelonę Już planuje transfery i wymienia konkretne nazwiska! Xavi gotowy na Barcelonę Już planuje transfery i wymienia konkretne nazwiska! Manchester City z pretensjami do Arsenalu. Uważa, że to „Kanonierzy” stoją za paktem „anty-City” Manchester City z pretensjami do Arsenalu. Uważa, że to „Kanonierzy” stoją za paktem „anty-City” Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy pracy kadry Brzęczka w serialu od PZPN-u [WIDEO] Real Madryt planuje czystkę. Odejdzie przynajmniej czterech-pięciu piłkarzy Real Madryt planuje czystkę. Odejdzie przynajmniej czterech-pięciu piłkarzy Jozak kandydatem na następcę Bjelicy w Dinamie Zagrzeb Jozak kandydatem na następcę Bjelicy w Dinamie Zagrzeb

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy