Już pięciu piłkarzy Sampdorii z koronawirusem

Już pięciu piłkarzy Sampdorii z koronawirusem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sampdoria

Sampdoria poinformowała o wykryciu koronawirusa u kolejnych piłkarzy. W tej grupie są Omar Colley, Albin Ekdal, Morten Thorsby oraz Antonino La Gumina.

Pierwszym zawodnikiem Sampdorii, u którego wykryto koronawirusa, był Manolo Gabbiadini. Niestety dołączyli do niego kolejni gracze włoskiego klubu.

Sampdoria poinformowała jednocześnie, że Colley, Ekdal, Thorsby i La Gumina czują się dobrze i przebywają w swoich domach. Pogorszeniu nie uległ również stan zdrowia Gabbiadiniego. Sampdoria zastosowała wszystkie wymagane procedury i siedziba klubu została zamknięta. Piłkarze, sztab szkoleniowy i inni pracownicy mający bezpośredni kontakt z zawodnikami przechodzą kwarantannę. Wszystkie treningi zawieszono.

Władze Sampdorii poprosiły kibiców o rozwagę i pozostanie w domach.

Przypomnijmy, że barwy zespołu z Genui reprezentują Bartosz Bereszyński i Karol Linetty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy  w historii transfer wewnątrz Premier League Jack Grealish odchodzi z Aston Villi, czas na testy medyczne. Będzie to największy w historii transfer wewnątrz Premier League Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy