Bogusz szykuje się do opuszczenia Leeds United. Celem Hiszpania albo Włochy

Bogusz szykuje się do opuszczenia Leeds United. Celem Hiszpania albo Włochy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Krzysztof Stanowski

Mateusz Bogusz miał znaleźć się na celowniku SPAL i Castellón, o czym donosi Krzysztof Stanowski.

Po awansie do Premier League reprezentant Polski do lat 21 zdał sobie sprawę, że jego szanse na regularne występy w drużynie Marcelo Bielsy zmalały. Z tego względu zapowiadał, że uda się w najbliższym czasie na wypożyczenie, by zbierać cenne minuty.

Szkoleniowiec beniaminka ligi angielskiej nie jest przekonany co do tego ruchu, jednak sam zawodnik bardzo mocno na to naciska i chce zmienić tymczasowo miejsce pracy. Chętnych nie brakuje.

Na usługi utalentowanego Polaka zakusy robią Castellón oraz SPAL. Wydaje się, że większe szanse mają ci pierwsi, ponieważ ten klub jest właścicielsko powiązany z Leeds United.

Obie ekipy występują na zapleczu najwyższych szczebli rozgrywek: kolejno w Hiszpanii oraz we Włoszech.

19-latek trafił do Anglii z Ruchu Chorzów zimą 2019 roku. Od tamtej pory rozegrał w pierwszej drużynie Leeds United dwa mecze. Oba miały miejsce w poprzednim sezonie: jeden w Pucharze Ligi Angielskiej, z kolei drugi w Championship.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy