Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem

Bohaterskie zachowanie Łukasza Gryciaka. Uratował dwójkę dzieci z pożaru, oddając im swoją maskę z tlenem fot. Dąb Dębno
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Dąb Dębno

Dąb Dębno poinformował o bohaterskim czynie jednego ze swoich piłkarzy - Łukasza Gryciaka.

Klub rywalizujący na co dzień w zachodniopomorskiej IV lidze (piąty szczebel rozgrywek) przekazał wyjątkową wiadomość za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

„W takich dniach jak dzisiaj nie można nie wspomnieć o bohaterskim wyczynie wieloletniego piłkarza Dębu - Łukasza Gryciaka, który pełniąc służbę w straży pożarnej uratował dzisiaj dwójkę dzieci z pożaru mieszkania.

Łukasz oddał swoją maskę z tlenem dzieciom, a następnie przetransportował ich z mieszkania na 4- piętrze na dół. Gryciu ratując dzieci podtruł się dymem i trafił do szpitala. Życzymy Tobie dużo zdrowia!

Jesteś wielki” - można przeczytać.

29-letni Gryciak jest obrońcą. Do tej pory występował on w Pomorzaninie Cychry, Chemiku Police, Santosie Sarbinowo oraz Myśli Dargomyśl. Jego obecna drużyna pół roku temu awansowała do IV ligi. Aktualnie Dąb zajmuje czwarte miejsce w jej tabeli.

Więcej na temat: Polska Łukasz Gryciak Dąb Dębno

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE] Royale Union Saint-Gilloise, lider tabeli belgijskiej ekstraklasy, przeprowadził największy transfer w swojej historii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy