Bordalás odpowiedział na zarzuty Koemana po meczu Getafe z Barceloną

Bordalás odpowiedział na zarzuty Koemana po meczu Getafe z Barceloną
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | Marca

Wczoraj sporym zaskoczeniem była porażka Barcelony, która nie poradziła sobie z Getafe. Po meczu Ronald Koeman poskarżył się na postawę jednego z graczy rywala. Odpowiedzieć zdążył mu już José Bordalás.

Wyjazdowa przegrana „Dumy Katalonii” w stosunku 0:1 mocno zabolała Ronalda Koemana. Holender na konferencji prasowej wyraził swoje niezadowolenie z postawy sędziów, podopiecznych, a nawet jednego z rywali.

Chodzi o Allana Nyoma, którego szkoleniowiec wicemistrza Hiszpanii oskarżył o wyrażanie braku szacunku wobec jego osoby. Czym miało się to charakteryzować? Obrażaniem starszego od siebie mężczyzny.

– Nyom, zawodnik z numerem 12, wielokrotnie okazał mi brak szacunku w trakcie meczu. Dwa lub trzy razy mówił mi bardzo brzydkie rzeczy, których nie zamierzam powtarzać. Nie rozmawiałem z tym graczem i uważam, że takie zachowanie jest niedopuszczalne – wyjawił.

Zważywszy na te informacje, 57-latek opowiedział o wszystkim trenerowi drużyny przeciwnej. Następnie José Bordalás wyraził własną opinię, rzecz jasna, odmienną od tej byłego selekcjonera „Oranje”.

– Wątpię, by Nyom kierował jakiekolwiek obelgi pod adresem Koemana. Nyom aż kipi od rywalizacji i żyje wydarzeniami boiskowymi, ale mimo to mam wątpliwości, czy powiedział to, co usłyszałem od Koemana. Nie ma jednak zezwolenia na takie zachowanie, dlatego z nim porozmawiam – stwierdził opiekun podmadryckiej ekipy.

Szkoleniowiec zwycięskiej drużyny podzielił się również swoimi spostrzeżeniami na temat zdobycia trzech punktów z faworytem zawodów.

– Moim celem jest wygranie każdego meczu, a nie tylko tego z wielkim rywalem. Mimo wszystko nie jest łatwo pokonać klubu pokroju Barcelony. Zespół zrobił to, o co go prosiłem i rozegraliśmy świetny mecz. Wygrana jest w pełni zasłużona – zaznaczył.

Getafe w tej chwili jest wiceliderem tabeli i ma tyle samo punktów, co przewodzący stawce Real Madryt. FC Barcelona plasuje się na dziewiątej pozycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Wisła Kraków z nowymi informacjami o stanie zdrowia Uroša Radakovicia Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Olympique Marsylia doszedł do porozumienia z Villasem-Boasem [OFICJALNIE] Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Real Madryt: Varane może odejść latem. Gigant stara się o transfer Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Inter Mediolan nie zapłacił bonusu za Romelu Lukaku. Manchester United chce w zamian piłkarza Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Erwin Tumirí przeżył katastrofę samolotu z piłkarzami Chapecoense. Teraz znów uniknął śmierci po tragicznym wypadku autobusu Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Georginio Wijnaldum porozumiał się z nowym klubem?! Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A Szczęsny w dobrej formie przed zgrupowaniem reprezentacji. Obronił karnego i zanotował piąte czyste konto w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy