Bordalás odpowiedział na zarzuty Koemana po meczu Getafe z Barceloną

Bordalás odpowiedział na zarzuty Koemana po meczu Getafe z Barceloną
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | Marca

Wczoraj sporym zaskoczeniem była porażka Barcelony, która nie poradziła sobie z Getafe. Po meczu Ronald Koeman poskarżył się na postawę jednego z graczy rywala. Odpowiedzieć zdążył mu już José Bordalás.

Wyjazdowa przegrana „Dumy Katalonii” w stosunku 0:1 mocno zabolała Ronalda Koemana. Holender na konferencji prasowej wyraził swoje niezadowolenie z postawy sędziów, podopiecznych, a nawet jednego z rywali.

Chodzi o Allana Nyoma, którego szkoleniowiec wicemistrza Hiszpanii oskarżył o wyrażanie braku szacunku wobec jego osoby. Czym miało się to charakteryzować? Obrażaniem starszego od siebie mężczyzny.

– Nyom, zawodnik z numerem 12, wielokrotnie okazał mi brak szacunku w trakcie meczu. Dwa lub trzy razy mówił mi bardzo brzydkie rzeczy, których nie zamierzam powtarzać. Nie rozmawiałem z tym graczem i uważam, że takie zachowanie jest niedopuszczalne – wyjawił.

Zważywszy na te informacje, 57-latek opowiedział o wszystkim trenerowi drużyny przeciwnej. Następnie José Bordalás wyraził własną opinię, rzecz jasna, odmienną od tej byłego selekcjonera „Oranje”.

– Wątpię, by Nyom kierował jakiekolwiek obelgi pod adresem Koemana. Nyom aż kipi od rywalizacji i żyje wydarzeniami boiskowymi, ale mimo to mam wątpliwości, czy powiedział to, co usłyszałem od Koemana. Nie ma jednak zezwolenia na takie zachowanie, dlatego z nim porozmawiam – stwierdził opiekun podmadryckiej ekipy.

Szkoleniowiec zwycięskiej drużyny podzielił się również swoimi spostrzeżeniami na temat zdobycia trzech punktów z faworytem zawodów.

– Moim celem jest wygranie każdego meczu, a nie tylko tego z wielkim rywalem. Mimo wszystko nie jest łatwo pokonać klubu pokroju Barcelony. Zespół zrobił to, o co go prosiłem i rozegraliśmy świetny mecz. Wygrana jest w pełni zasłużona – zaznaczył.

Getafe w tej chwili jest wiceliderem tabeli i ma tyle samo punktów, co przewodzący stawce Real Madryt. FC Barcelona plasuje się na dziewiątej pozycji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy