Borini blisko nowego klubu. Chce go Swansea

Borini blisko nowego klubu. Chce go Swansea
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stuart James

Fabio Borini może dołączyć do Swansea City - wynika z doniesień Stuarta Jamesa z The Athletic.

Działacze Swansea prowadzą rozmowy z 29-letnim piłkarzem, który jest dostępny na zasadzie wolnego transferu. James przypomina, że Borini występował przez chwilę w walijskiej ekipie w 2011 roku na zasadzie wypożyczenia z Chelsea. Zawodnik pokazał się wtedy z bardzo dobrej strony (sześć goli i cztery asysty w 12 meczach), zyskując sporą popularność u fanów „Łabędzi”.

Borini nie ma klubu, odkąd kilka tygodni temu rozstał się z Hellasem Verona. W jego koszulce rozegrał 14 meczów w Serie A. Zdobył trzy bramki. Nieco wcześniej Włoch reprezentował barwy Milanu.

Oprócz Chelsea i Swansea Borini w przeszłości był związany na wyspach z Liverpoolem oraz Sunderlandem. W 111 meczach Premier League zdobył 16 bramek.

Swansea rywalizuje aktualnie na drugim angielskim szczeblu. W czterech dotychczasowych spotkaniach podopieczni Steve’a Coopera sięgnęli po 10 punktów i zajmują czwarte miejsce w tabeli Championship.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy