Boruc-ów 2-óch w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Boruc-ów 2-óch w Ekstraklasie [OFICJALNIE] fot. Krystyna Pączkowska (Śląsk Wrocław)
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Śląsk Wrocław

Śląsk Wrocław poinformował o pozyskani utalentowanego Maksymiliana Boruca.

Śląsk Wrocław pozyskał do środy trzech piłkarzy. Mowa o Javierze Hyjku, Kacprze Radkowskim i Peterze Schwarzu. Teraz do tej grupy dołączył kolejny zawodnik.

Jest nim Maksymilian Boruc, który przeprowadza się do Ekstraklasy z rezerw West Bromwich Albion.

Ktoś pewnie zapyta, czy zbieżność nazwisk z bramkarzem Arturem z Legii Warszawa, jest przypadkowa? Otóż nie. Nowy zawodnik zespołu z Dolnego Śląska to kuzyn byłego gracza między innymi Celticu i Fiorentiny.

Wracając jednak do 19-latka, to ten podpisał z zespołem Jacka Magiery kontrakt, który będzie obowiązywał co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

- Miałem wiele propozycji, ale uznałem, że Śląsk Wrocław to dla mnie najlepsze miejsce do rozwoju. Bardzo podoba mi się polityka klubu i wiem, że dzięki ciężkiej pracy otrzymam swoją szansę. Wierzę w siebie i mogę obiecać, że na każdym treningu będę dawał z siebie wszystko - przyznał Boruc.

Urodzony w Warszawie golkiper występował w poprzednim sezonie przede wszystkim w rozgrywkach juniorskich.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy