Borussia Dortmund wydała komunikat w sprawie Donyella Malena [OFICJALNIE]

Borussia Dortmund wydała komunikat w sprawie Donyella Malena [OFICJALNIE] fot. Borussia Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Borussia Dortmund

Donyell Malen trenuje z Borussią Dortmund, ale jego transfer z PSV Eindhoven nie został jeszcze w pełni potwierdzony.

„PSV Eindhoven wydało oficjalne pozwolenie na udział Donyella Malena w treningu BVB. Pozostają jeszcze szczegóły do wyjaśnienia między graczem a PSV, po czym transfer w końcu będzie mógł zostać w pełni ogłoszony” - czytamy w najnowszym komunikacie opublikowanym przez klub z Zagłębia Ruhry.

Borussia podkreślała, że pewne sprawy muszą zostać wyjaśniona już w momencie przybycia Malena na testy medyczne. Nie doprecyzowała jednak, o co dokładnie chodzi.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów Malen dołączy do dortmundzkiego klubu za 30 milionów euro, co będzie zarówno jednym z największych transferów w historii BVB, jak i jedną z największych sprzedaży w dziejach PSV.

22-letni holenderski napastnik zdobył w ostatnim sezonie Eredivisie 19 bramek, do których dorzucił osiem asyst. Jego całkowity dorobek w koszulce PSV to 116 meczów, 55 goli i 24 ostatnie podania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy