Borysiuk zaliczy trzeci ekstraklasowy klub?!

Borysiuk zaliczy trzeci ekstraklasowy klub?! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gazeta Wyborcza

Ariel Borysiuk może opuścić Lechię Gdańsk już w zimowym oknie. Spore zainteresowanie jego usługami przejawia Górnik Zabrze, poszukujący wzmocnień, by skutecznie bronić się przed spadkiem.

Górnik Zabrze zamierza po niezbyt udanej rundzie jesiennej pozyskać nowych zawodników, którzy pomogą klubowi utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ekipa z województwa śląskiego była jedną z rewelacji minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy i tym samym rozbudziła apetyty swoich sympatyków na coś więcej. Niestety drużyna prowadzona przez Marcina Brosza prezentuje znacznie słabiej w trwających rozgrywkach i po odniesieniu zaledwie trzech zwycięstw w pierwszej części zmagań plasuje się na odległym piętnastym miejscu w tabeli.

Przedstawiciele Górnika mają teraz przed sobą niezwykle pracowity okres i zamierzają pozyskać przynajmniej kilku nowych zawodników, którzy pomogą zabrzanom utrzymać się w elicie.

Jednym z takich piłkarzy ma być Ariel Borysiuk. Defensywny pomocnik nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem Piotra Stokowca i najchętniej zmieniłby otoczenie już w trakcie zimowego okienka transferowego.

„Gazeta Wyborcza” przekonuje, że 12-krotnego reprezentanta Polski z trudnej sytuacji mogą wybawić zabrzanie. W związku z tym, że nie tak dawno Górnik zmagał się z olbrzymimi problemami finansowymi, to należy przypuszczać, że w tym przypadku w grę wchodziłoby wypożyczenie 27-letniego zawodnika, który jest związany z Lechią do końca czerwca 2021 roku.

Były gracz między innymi Legii Warszawa, 1.FC Kaiserslautern oraz QPR rozegrał w trwającym sezonie tylko pięć spotkań w barwach ekipy z Gdańska i ostatni raz na ekstraklasowych boiskach pojawił się pod koniec września w starciu przeciwko Zagłębiu Lubin (3:3).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Legia Warszawa opublikowała komunikat. Odpowiada Szymonowi Jadczakowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko Reprezentacja Kataru ma nowego selekcjonera [OFICJALNIE]. Dobrze znane nazwisko

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy