Boubakary Soumaré w końcu odejdzie z Lille?! Szansa na hitową przeprowadzkę do Premier League

Boubakary Soumaré w końcu odejdzie z Lille?! Szansa na hitową przeprowadzkę do Premier League
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Lille podczas najbliższego lata może zakończyć współpracę z Boubakarym Soumaré. Zainteresowanie Francuzem przejawia bowiem Leicester City - informuje Fabrizio Romano.

Defensywny pomocnik jakiś czas temu odrzucił propozycje Newcastle United oraz Milanu, bo marzyły mu się występy w naprawdę klasowej drużynie. Jego wyobraźnie rozpalały spekulacje o zainteresowaniu Realu Madryt czy Manchesteru United, ale jak dotąd do przeprowadzki nie doszło. To zdaniem Fabrizio Romano może zmienić się już latem.

O zakontraktowaniu utalentowanego gracza miało pomyśleć Leicester City, które poszukuje wartościowego wzmocnienia środka pola. Zdaniem Brendana Rodgersa idealnym kandydatem jest Boubakary Soumaré.

Kontrakt blisko 22-letniego Francuza wygasa za półtora roku i to bez wątpienia właściwy moment na rozpoczęcie konkretnych rozmów z Lille. Te, jak podaje włoski dziennikarz, jeszcze przed Anglikami, niemniej jednak są już plany ich zainicjowania.

„Lisy” to niejedyny klub chcący wykorzystać okazję do pozyskania perspektywicznego piłkarza za stosunkowo niską kwotę. Mając to na uwadze, w najbliższych miesiącach należy spodziewać się batalii o podpis 10-krotnego reprezentanta „Trójkolorowych” do lat 21.

Soumaré w trwającej kampanii zgromadził 29 występów i raz obsłużył kolegę podaniem, które zakończyło się golem dla jego drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy