Brentford mistrzem początków. Czwarty gol z rzędu zdobyty w pierwszych dwóch minutach spotkania [WIDEO]

2024-10-05 17:22:54; Aktualizacja: 41 minut temu
Brentford mistrzem początków. Czwarty gol z rzędu zdobyty w pierwszych dwóch minutach spotkania [WIDEO] Fot. Daniel Hambury / Focus Images / MB Media / PressFocus
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Thomas Frank, menedżer Brentford, wie, jak trafić do swoich piłkarzy. Po raz czwarty w sezonie ligowym jego zespół strzelił gola w pierwszych dwóch minutach rywalizacji. Tym razem przeciwko Wolverhampton Wanderers.

Opiekun „Pszczół” w trwającym sezonie jest bardzo chwalony, także przez swoich rywali. Laurkę wystawił mu choćby Pep Guardiola, a miało to miejsce po wygranym w stosunku 2:1 spotkaniu.

Siedem kolejek ligowych to wystarczający materiał do analizy danego zespołu. W oczy rzuca się pewna tendencja.

Brentford rozpoczęło rozgrywki od zwycięstwa 2:1, a pierwsza bramka padła już w 29. minucie. W czterech ostatnich meczach zespół zaczynał zawody jeszcze lepiej.

We wspomnianym pojedynku przeciwko Manchesterowi City gol został strzelony w pierwszej minucie. Identycznie wyglądało to tydzień później na tle Tottenhamu Hotspur, a także później West Hamu United.

Trwa spotkanie z Wolverhampton Wanderers. Podopieczni Thomasa Franka otworzyli wynik w drugiej minucie po trafieniu Nathana Collinsa.

W ten sposób Brentford może pochwalić się czwartym meczem z czwartym golem strzelonym w pierwszych dwóch minutach.

Aktualnie mamy wynik 4:2 z korzyścią dla ekipy Franka.