Brentford z odłożonym w czasie klubowym rekordem transferowym. Wszystko ustalone!

Brentford z odłożonym w czasie klubowym rekordem transferowym. Wszystko ustalone! fot. Karl Nesh / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sports

Brentford finalizuje być może rekordowy dla siebie transfer. Do Londynu przeniesie się pomocnik Freiburga Kevin Schade.

Jak zaczęły informować zgodnie angielskie media, Schade przeszedł już testy medyczne i w ciągu najbliższych godzin zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem „Pszczół”.

Struktura porozumienia między klubami ukształtowała się w formie półrocznego wypożyczenia z obligatoryjnym wykupem po spełnieniu wyznaczonych celów sportowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dziewiąta siła Premier League bieżącej kampanii zapłaci za zawodnika 25 milionów euro.

Tym samym Brentford ustanowi nowy rekord w klasyfikacji transferowych przychodzących. Dotychczas to miano przypada w udziale Keane'a Lewisa-Pottera, który przywędrował do zespołu minionego lata z Hull City za 19 milionów.

Kevin Schade to wielofunkcyjny zawodnik formacji ofensywnej, mogący grać na obu skrzydłach lub na środku ataku. Pierwsze tygodnie bieżącej kampanii Bundesligi opuścił z powodu naderwania mięśnia brzucha. Co więcej, w podstawowym składzie pojawił się tylko dwukrotnie na dwanaście przypadków.

Szkolący się wcześniej w Energie Cottbus piłkarz wywiera bardzo dobre wrażenie na młodzieżowym szczeblu reprezentacyjnym. Jako kadrowicz Niemiec U-21 zapisał aż cztery trafienia w pięciu występach.

Transfer definitywny stanie się faktem w przypadku odnotowania bliżej nieokreślonej liczby rozegranych spotkań, goli lub asyst w trakcie najbliższego półrocza.

Przybycie Schade zostało wkalkulowane pod prawdopodobne zawieszenie w rozgrywkach Ivana Toneya, którego oskarża się o ustawianie meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy