Bruk-Bet Termalica Nieciecza żegna czterech piłkarzy [OFICJALNIE]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza żegna czterech piłkarzy [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza kontynuuje rozstania z piłkarzami. Klub opuściło kolejnych czterech zawodników.

Nieciecza potwierdziła, że jej szeregi opuszczają Łukasz Budziłek, Matěj Hybš, Kacper Janiak i Paweł Żyra.

Najdłużej barwy Niecieczy reprezentował 31-letni Łukasz Budziłek, który piłkarzem „Słoni”, początkowo na zasadzie wypożyczenia, był od 2019 roku. Od tamtego czasu rozegrał 36 meczów w I lidze i Ekstraklasie, notując 16 czystych kont.

24-letni Paweł Żyra dołączył do Niecieczy w 2020 roku. W sezonie zakończonym awansem do Ekstraklasy pojawiał się 33 razy na murawach I ligi. Już po nim zaliczył pięć występów w elicie.

29-letni Hybš w Ekstraklasie rozegrał 13 meczów, a 21-letni Janiak ostatnio był wypożyczony do GKS-u Tychy.

Sezon 2021/2022 w Ekstraklasie:

Matěj Hybš – 13 meczów;
Paweł Żyra – pięć meczów;
Łukasz Budziłek – trzy mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Newcastle United latem pobije rekord transferowy?! Cel wytypowany Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Pep Guardiola straszy odejściem?! „Jeśli mnie okłamiesz, następnego dnia mnie tu nie będzie” Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Tyle trzeba zapłacić za Piotra Zielińskiego. Jeden z najdroższych Polaków w historii Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Oshwin Andries nie żyje. Utalentowany piłkarz z Republiki Południowej Afryki bestialsko zamordowany Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu Nicolò Zaniolo odchodzi z Romy. Znamy szczegóły rekordowego transferu POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy