Bruma oszukany przez przyjaciela, który ukradł mu trzy miliony euro

Bruma oszukany przez przyjaciela, który ukradł mu trzy miliony euro fot. PSV
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Correio da Manhã

Bruma oskarżył swojego najlepszego przyjaciela o sprzeniewierzenie trzech milionów euro - poinformowało „Correio da Manhã”.

Dziewięciokrotny reprezentant Portugalii zaprzyjaźnił się z niejakim Du Ganso w czasie swojego pobytu w Galatasaray. 

25-letni zawodnik zaufał mu na tyle, że po opuszczeniu szeregów tureckiego zespołu na rzecz kontynuowania kariery w RB Lipsk w lipcu 2017 roku postanowił udzielić mu stosownych pełnomocnictw do korzystania ze środków zgromadzonych na swoim koncie do załatwienia niezbędnych spraw, których on sam z racji obowiązków w niemieckim klubie nie mógłby dopełnić.

Skrzydłowy występujący obecnie w PSV nie podejrzewał w żadnym stopniu, że jego najlepszy przyjaciel mógłby wykorzystać go do wzbogacania się i dopiero w lutym spostrzegł pewne nieprawidłowości po wystawieniu czeku na zakup domu na południu Europy.

Bruma przyjrzał się dokładnie wydatkom i ku swojemu zdziwieniu stwierdził utratę trzech milionów euro w latach 2017-2019, które miały zostać wypłacone z konta przez wspomnianego Du Ganso.

Portugalczyk odebrał mu dostęp do swoich środków i zgłosił całą sprawę do prokuratury oraz domaga się zwrotu sprzeniewierzonych funduszy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy