Bruno Peres: Miałem oferty z Manchesteru City, Tottenhamu czy Atlético

Bruno Peres: Miałem oferty z Manchesteru City, Tottenhamu czy Atlético
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Goal

Bruno Peres wyjawił, że latem mógł przebierać w ofertach.

Brazylijczyk przed sezonem zamienił Torino na Romę, która wypożyczyła go na rok z opcją obowiązkowego wykupu za 12,5 miliona euro. Klub ze stolicy dokonał wówczas dużego wzmocnienia, sprowadzając jednego z najlepszych bocznych obrońców w Serie A.

Okazuje się, że rzymianie nie tylko musieli przekonać do swej oferty piłkarza i ligowego rywala, ale także rywalizowali z innymi klubami chcącymi ściągnąć 27-latka. W rozmowie z „Goal.com” wychowanek Audax wyjawił, jak wiele ofert otrzymał przed przeprowadzką do stolicy Włoch.

- Wiele klubów zgłosiło się po mnie. Były konkretne oferty, z Manchesteru City, Tottenhamu, Atlético czy Milanu.

- Wybrałem jednak Romę, bo chciała mnie już rok wcześniej. To wielki klub, z historią i przeprowadzka tam nie wymagała radykalnej zmiany w moim życiu.

- To prawda, że inne propozycje były lepsze finansowo. Pieniądze nie zawsze są jednak wszystkim, w tamtej chwili nie były najważniejsze.

- Mogłem pójść do innego kraju, nie wiedząc czy będę regularnie grał i jak przebiegnie aklimatyzacja. Ryzyko, że szybko mogę zostać zapomniany było zbyt duże. Myślę, że dobrze zdecydowałem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy