Bryan Reynolds nową amerykańską perełką, która trafi do Europy

Bryan Reynolds nową amerykańską perełką, która trafi do Europy fot. Dallas FC
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Nicolo Schira

Bryan Reynolds to kolejna piłkarska perełka ze Stanów Zjednoczonych, która trafi do Europy - podaje Fabrizio Romano.

Jako pierwsze rozmowy w sprawie pozyskania 19-letniego zawodnika FC Dallas podjęły Roma oraz Club Brugge. Z jego przedstawicielami ma jednak zamiar spotkać się również Juventus. Rywalizacja o podpis Amerykanina trwa.

Nicolò Schira dodaje, że Roma zaproponowała za niego 7,5 miliona euro, kładąc na stole kontrakt ważny do 30 czerwca 2025 roku.

Reynolds jest wychowankiem Dallas. W jego pierwszym zespole rozegrał do tej pory 31 spotkań. Jeśli chodzi o sezon 2020 MLS, pojawiał się na murawie 19 razy, notując cztery asysty. Jego zespół odpadł w play-offach na etapie półfinału Konferencji Zachodniej. Wcześniej Reynolds był również wypożyczony do North Texas Soccer Club.

Młody zawodnik jest reprezentantem Stanów Zjednoczonych do lat 16, 17 i 18.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy