„Brzmi to dziwnie, ale on jest najpewniejszym punktem obrony reprezentacji Polski". Dziennikarz zaskakuje

2023-03-27 17:44:42; Aktualizacja: 1 rok temu
„Brzmi to dziwnie, ale on jest najpewniejszym punktem obrony reprezentacji Polski". Dziennikarz zaskakuje Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Futbol Raport

Reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w ramach eliminacji do EURO 2024. Przed spotkaniem na temat potencjalnego składu wypowiedział się w programie „Futbol Raport” Bożydar Iwanow. Dziennikarz chwalił Pawła Dawidowicza.

Reprezentacja Polski w poniedziałkowy wieczór będzie miała szansę, by zamazać plamę po wpadce na start eliminacji EURO 2024. Przy okazji piątkowego meczu przeciwko Czechom podopieczni Fernando Santosa ulegli aż 1-3.

Nie zmienia to jednak faktu, że „Biało-czerwoni” to nadal faworyt grupy, który postara się o komplet punktów przy okazji rywalizacji z Albanią.

Jakiego składu można spodziewać się tego dnia? Czy Fernando Santos zaskoczy?

Zdaniem Bożydara Iwanowa, który był gościem programu „Futbol Raport” szansę powinien otrzymać obrońca Hellasu Werona Paweł Dawidowicz.

- Mam wrażenie, że para Paweł Dawidowicz - Jan Bednarek to w tym momencie najlepsze zestawienie - stwierdził.

- Prawdę mówiąc, to nie wiem, czy pierwszy z nich to w tym momencie nie jest najpewniejszy punkt drużyny prowadzonej przez Fernando Santosa, ale wiem, że brzmi to dosyć dziwnie - dodał.

Defensor, który jest łączony z przenosinami do Premier League, rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów, a jego dorobek to gol i asysta.