„Brzmi to dziwnie, ale on jest najpewniejszym punktem obrony reprezentacji Polski". Dziennikarz zaskakuje

„Brzmi to dziwnie, ale on jest najpewniejszym punktem obrony reprezentacji Polski". Dziennikarz zaskakuje fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Futbol Raport

Reprezentacja Polski zmierzy się z Albanią w ramach eliminacji do EURO 2024. Przed spotkaniem na temat potencjalnego składu wypowiedział się w programie „Futbol Raport” Bożydar Iwanow. Dziennikarz chwalił Pawła Dawidowicza.

Reprezentacja Polski w poniedziałkowy wieczór będzie miała szansę, by zamazać plamę po wpadce na start eliminacji EURO 2024. Przy okazji piątkowego meczu przeciwko Czechom podopieczni Fernando Santosa ulegli aż 1-3.

Nie zmienia to jednak faktu, że „Biało-czerwoni” to nadal faworyt grupy, który postara się o komplet punktów przy okazji rywalizacji z Albanią.

Jakiego składu można spodziewać się tego dnia? Czy Fernando Santos zaskoczy?

Zdaniem Bożydara Iwanowa, który był gościem programu „Futbol Raport” szansę powinien otrzymać obrońca Hellasu Werona Paweł Dawidowicz.

- Mam wrażenie, że para Paweł Dawidowicz - Jan Bednarek to w tym momencie najlepsze zestawienie - stwierdził.

- Prawdę mówiąc, to nie wiem, czy pierwszy z nich to w tym momencie nie jest najpewniejszy punkt drużyny prowadzonej przez Fernando Santosa, ale wiem, że brzmi to dosyć dziwnie - dodał.

Defensor, który jest łączony z przenosinami do Premier League, rozegrał w tym sezonie łącznie 17 meczów, a jego dorobek to gol i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Eugen Polanski czerpał wzorce od najlepszych trenerów. „Dużo od nich wyciągnąłem” Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Mateu Alemany dołączy do hiszpańskiego giganta?! Myślano o tym już dekadę temu Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO] Serhou Guirassy zadziwia cały świat. Wyrównał wielki rekord Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy