Busquets sceptyczny wobec dokończenia sezonu. „To spory problem”

Busquets sceptyczny wobec dokończenia sezonu. „To spory problem”
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Cadena COPE

Sergio Busquets pozostaje bardzo sceptyczny w sprawie dokończenia sezonu Primera División w najbliższym czasie.

W ostatnich dniach hiszpański rząd poluzował niektóre zakazy, które wcześniej zostały wprowadzone związku z nadejściem koronawirusa. Prezydent La Ligi Javier Tebas zasugerował więc, że rozgrywki ligowe mogą wrócić w przeciągu najbliższego miesiąca.

Dużo mniej optymistycznie zapatruje się na taką opcję wspomniany Busquets: - Myślę, że będzie ciężko powrócić na boisko - przyznał w rozmowie z Cadena COPE. - Nie sądzę, by w tak krótkim czasie było to w ogóle możliwe.

- W pierwszej kolejności chciałem zobaczyć, jak to wszystko wyewoluuje i wygląda na to, że teraz osiągnęliśmy szczyt zachorowań. Czekam więc na nieco lepsze informacje w tej sprawie. Uważam, że powrót w najbliższym czasie będzie trudny ze względu na konieczność podróżowania i gromadzenia się w dużych grupach. To spory problem - przyznał pomocnik Barcelony.

W Hiszpanii odnotowano dotąd 182 816 zachorowań wirusem COVID-19. Póki co zmarło tam z jego powodu aż 19 130 osób.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy