Były mistrz Francji na testach w Atlantasie Kłajpeda

Były mistrz Francji na testach w Atlantasie Kłajpeda
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Atlantas Kłajpeda

Pascal Feindouno w najbliższym czasie będzie sprawdzany przez sztab szkoleniowy litewskiego klubu.

35-letni skrzydłowy nie dawno pojawił się na obiektach treningowych Atlantasu i zdążył już wystąpić w sparingowym meczu przeciwko mistrzowi Łotwy - FK Liepāja. Były reprezentant Gwinei wszedł na boisko w drugiej połowie, ale nie zdołał przechylić szali zwycięstwa na korzyść ekipy z Litwy, która przegrała 1:2.

Feindouno w przeszłości zasłynął ze swoich występów we Francji, gdzie bronił barwach takich drużyn jak Bordeaux, Lorient, Saint-Étienne oraz Monaco. W sumie na poziomie Ligue 1 rozegrał ponad 250 spotkań, w których strzelił 51 bramek. Ponadto razem z "Żyrondystami" w sezonie 1998/99 sięgnął po mistrzostwo Francji, a trzy lata później po Puchar Francji z "Morszczukami".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Zwrot akcji w sprawie meczów Ekstraklasy. Transmisje o krok od otwartej telewizji Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Victor Osimhen kompletnie zignorował Piotra Zielińskiego i Diego Demme [WIDEO] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy