Były reprezentant Polski atakuje zawodników Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa. „Wstyd”

Były reprezentant Polski atakuje zawodników Legii Warszawa i Rakowa Częstochowa. „Wstyd” fot. Adam Starszynski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Były reprezentant Polski Sylwester Czereszewski wypowiedział się na w „Przeglądzie Sportowym” na temat ostatnich ekscesów z udziałem graczy Legii Warszawa - Filip Mladenović i Rakowa Częstochowa - Vladislavs Gutkovskis.

Legia Warszawa i Raków Częstochowa to odpowiednio zdobywca Pucharu Polski oraz mistrz Polski. Oba te sukcesy mają jednak ciemną stronę i tyczą się poszczególnych zawodników tych ekip. Mowa tu o Filipie Mladenoviciu i Vladislavsie Gutkovskisie oraz ich niedawnych zachowaniach.

Na oba tematy głos postanowił zabrać w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”, były reprezentant Polski Sylwester Czereszewski.

- Niech Mladenović z Gutkovskisem zapakują się w worek i jadą, gdzie chcą - stwierdził.

- Przecież to ludzie z pierwszych stron, a zachowują się tak, że ręce opadają. Powinno się im powiedzieć do widzenia, bo to wstyd, co zrobili - dodał.

Cały wywiad można przeczytać w tym miejscu.

Legia Warszawa zmierzy się w piątek z Jagiellonią Białystok w ramach Ekstraklasy, z kolei Raków Częstochowa w niedzielę podejmie Lecha Poznań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy