Cáceres w Premier League

Cáceres w Premier League fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Martín Cáceres zostanie piłkarzem Southampton.

Gianluca Di Marzio poinformował, że negocjujące od kilku dni strony doszły do porozumienia i lada moment piłkarz powinien złożyć podpis pod kontraktem. Testy medyczne przeszedł już w poniedziałek, a obecnie trenuje z ekipą „Świętych”.

29-latek zostanie sprowadzony ze względu na problemy kadrowe w defensywie. Zimą zespół opuścił Jose Fonte, natomiast drugi z podstawowych środków obrońców - Virgil van Dijk - nabawił się poważnej kontuzji, przez którą będzie pauzował około trzech miesięcy.

Urugwajczyk od lipca 2016 roku pozostaje bez pracodawcy, czyli od momentu wygaśnięcia jego umowy z Juventusem. Otrzymywał wiele ofert, ale najczęściej do transakcji nie dochodziło przez jego wymagania finansowe. Te pozbawiły go szansy na przeprowadzkę do Milanu, który na początku lutego oferował mu półroczną umowę i 700 tysięcy euro za jej wypełnienie. Były zawodnik Barcelony chciał jednak kwoty dwukrotnie wyższej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Wrexham reklamuje hitowy mecz towarzyski. Sir Alex Ferguson skradł show [WIDEO] Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína Zaawansowane negocjacje w sprawie transferu Hectora Bellerína OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 OFICJALNIE: Wiadomo, gdzie zagra Marcelo w sezonie 2023/2024 FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny FC Barcelona może mieć swojego Atmosfericia. Powrót do klubu realny Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Bayern Monachium śledzi sytuację gwiazdki Barcelony Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League Julian Nagelsmann na krótkiej liście drugiego giganta Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy