Çağlar Söyüncü z szansą powrotu do Premier League. Atlético Madryt otrzymało ofertę

2024-01-09 08:53:13; Aktualizacja: 5 miesięcy temu
Çağlar Söyüncü z szansą powrotu do Premier League. Atlético Madryt otrzymało ofertę Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Gianluca Di Marzio

Çağlar Söyüncü doczekał się bardzo szybko szansy zaliczenia powrotu na poziom Premier League. Atlético Madryt otrzymało za niego ofertę z Fulham - poinformował Gianluca Di Marzio.

Reprezentant Turcji zakończył w nieudany sposób swoją przygodę z Leicester City. Jego niechęć do przedłużenia wygasającego kontraktu doprowadziła do tego, że większą część sezonu zakończonego spadkiem zespołu oglądał z pozycji rezerwowego.

Mimo to nie narzekał na brak zainteresowania ze strony mocnych ekip i finalnie związał się długoterminową umową z Atlético Madryt.

Çağlar Söyüncü pożałował bardzo szybko podjętej decyzji, ponieważ w pierwszej części trwających rozgrywek kompletnie nie odnajdywał się w zespole prowadzonym przez Diego Simeone.

Dlatego wyraził chęć do zaliczenia szybkiego powrotu na boiska Premier League. Przedstawiciele hiszpańskiej drużyny wyrazili gotowość do spełnienia jego życzenia, w przypadku otrzymania za niego odpowiedniej oferty.

Gianluca Di Marzio uważa, że takowa mogła napłynąć do ekipy z LaLigi ze strony Fulham. Ma ona rzekomo opiewać na około 20 milionów euro i niewykluczone, że zadowoli obecnego pracodawcę tureckiego defensora.

Całej sytuacji wokół 27-letniego zawodnika przygląda się jeszcze AS Roma, która nie straciła nadziei na jego wypożyczenie.

Dlatego liczy na odrzucenie nadesłanej propozycji przez Atlético Madryt, by zwiększyć swoje szanse na tymczasowe pozyskanie Turka. Musi jednak jeszcze do tego pomysłu przekonać samego piłkarza.

Söyüncü zdążył zanotować dziewięć występów w bieżących rozgrywkach.